-1%

Plastový zahradní úložný box, 129 x 68 x 65 cm, pneumatické vzpěry víka, objem 440 L.

-1%

Původní cena 6 100 Kč 6 039 Kč S DPH Ušetříte 61 Kč

počet kusů
Skladem
Rádi vám poradíme
Po - Pá 8:00 - 16:30 h

Popis produktu

Velký plastový box o objemu 440 litrů pro uskladnění vašich drobných zahradních potřeb. Je vyroben z masivního polyethylenu v moderním designu. S pomocí této bedny vyřešíte problém, kam uložit venkovní hračky vašich dětí, bazénové příslušenství nebo nejčastěji látkové nebo molitanové povlaky venkovních židlí. Své využití nalezne i jako stůl pro zahradní párty. Box je možné proti nenechavcům uzamknout visacím zámkem (není obsahem dodávky).

Zahradní box LIFETIME má dvojitou stěnu z UV odolného plastu (polyethylen) silnou 26 mm, je absolutně voděodolný a nevyžaduje žádnou péči. Má pohodlné víko s jištěním pomocí dvou pneumatických pístků s tlumičem  (podobné písty jako u přední kapoty dražších aut) umožňuje otevření o 90 stupňů a zajišťuje i bezpečné pomalé zavření. Pístový mechanismus ochrání i vaše děti, kterým tak víko nemůže náhle spadnout na ruce. Extrémně kvalitní plast Vás ušetří od pravidelného natírání jako u jiného dřevěného nebo kovového zahradního nábytku.

Enormní stabilita umožňuje zatížit bednu vahou až 450 kg, případně je možné box využívat jako lavici. Robustní a masivní konstrukce spolu s kvalitním UV odolným plastem umožňuje poskytovat na tento box záruku 10 let.

Výrobce - LIFETIME, Inc., Clearfield, Utah, USA

Barva
hnědá

Materiál
polyethylen

Rozměry: 
šířka: 129 cm
hloubka: 65 cm
výška: 68 cm

objem: 440 l

Hmotnost
23 kg

Parametry

BARVA
ŠÍŘKA
129 cm
HLOUBKA
68 cm
VÝŠKA
65 cm
OBJEM
440 l
HMOTNOST
23 kg
MATERIÁL