-1%

Plastový zahradní úložný box, 150 x 61 x 68 cm, pneumatické vzpěry víka, objem 495 L.

-1%

Původní cena 9 400 Kč 9 306 Kč S DPH Ušetříte 94 Kč

počet kusů
Skladem
Rádi vám poradíme
Po - Pá 8:00 - 16:30 h

Popis produktu

Obrovský plastový box o objemu 495 litrů pro uskladnění vašich drobných zahradních potřeb. Je vyroben z masivního polyethylenu v moderním designu. S pomocí této bedny vyřešíte problém, kam uložit venkovní hračky vašich dětí, bazénové příslušenství nebo nejčastěji látkové nebo molitanové povlaky venkovních židlí. Své využití nalezne i jako stůl pro zahradní párty. Box je možné proti nenechavcům uzamknout visacím zámkem (není obsahem dodávky).

Zahradní box LIFETIME má dvojitou stěnu z UV odolného plastu (polyethylen), je absolutně voděodolný a nevyžaduje žádnou péči. Má pohodlné víko s jištěním pomocí dvou pneumatických pístků s tlumičem  (podobné písty jako u přední kapoty dražších aut) umožňuje otevření o 90 stupňů a zajišťuje i bezpečné pomalé zavření. Pístový mechanismus ochrání i vaše děti, kterým tak víko nemůže náhle spadnout na ruce. Extrémně kvalitní plast Vás ušetří od pravidelného natírání jako u jiného dřevěného nebo kovového zahradního nábytku.

Enormní stabilita umožňuje zatížit bednu vahou až 450 kg, případně je možné box využívat jako lavici. Robustní a masivní konstrukce spolu s kvalitním UV odolným plastem umožňuje poskytovat na tento box záruku 10 let.

Výrobce - LIFETIME, Inc., Clearfield, Utah, USA

Barva
šedá

Materiál
polyethylen

Rozměry: 
šířka: 150 cm
hloubka: 61 cm
výška: 68 cm

objem: 495 l

Hmotnost
27 kg

Dodáváno v demontu.  

Parametry

BARVA
ŠÍŘKA
150 cm
HLOUBKA
61 cm
VÝŠKA
68 cm
OBJEM
495 l
HMOTNOST
27 kg
MATERIÁL