- Domů
- Zahrada
- Balkon a terasa
- Balkonový nábytek
- Zahradní válenda Dekorhome
Telefonická objednávka
Užijte si volný čas strávený s rodinou a přáteli venku na této dřevěné válendě! Masivní akáciové dřevo je krásný přírodní materiál. Akáciové dřevo je tropické tvrdé dřevo, které má hustou strukturu a je pevné a odolné.
Rozkládací pohovku lze vzhledem k nastavitelné bočnici rychle a snadno přeměnit z lavice na válendu a zpět. Silné, měkké podušky na sedák a zádové polštáře poskytují také příjemné pohodlí při sezení a ležení.
Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme jej chránit voděodolnou plachtou.
Barva:
akácie / krémová
akácie / tmavě šedá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní akáciové dřevo / látka (100% polyester)
Rozměry:
délka: 200 cm
šířka: 60 cm
výška: 75 cm
výška sedu: 33 cm
rozměry podušky na sedák: 200 x 51 x 5 cm
rozměry zádového polštáře: 42 x 42 x 15 cm
Hmotnost:
27 kg
Dodáváno v demontu.
Balení obsahuje: 1 x lavice, 1 x poduška na sedák, 3 x polštář na opěradlo
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| DÉLKA | 200 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 27 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x lavice, 1x poduška na sedák, 3x polštář |
| ŠÍŘKA SEDU | 200 cm |
| HLOUBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 33 cm |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 3 osoby |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Dvojité zahradní lehátko / pohovka Dekorhome
Dvojité zahradní lehátko / pohovka Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
11 143 Kč
Černá
Není skladem
10 236 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
11 208 Kč
Černá / bílá
Není skladem
12 321 Kč
Zahradní vyvýšený záhon Dekorhome
Dřevěný zahradní domek ASKOLA 2 s přístavkem 150 Dekorhome
Dřevěný zahradní domek ASKOLA 2 s přístavkem 150 Dekorhome
Šedá
Není skladem
47 977 Kč
Antracit
Není skladem
47 977 Kč
Smrk
Není skladem
39 074 Kč
Zahradní stůl Dekorhome
Zahradní sedací souprava 6 ks TEREZA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 6 ks TEREZA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
26 441 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
27 119 Kč













Zboží ihned, platba za 14 dní