- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní křesla a židle
- Zahradní židle
- Zahradní židle Dekorhome
Zahradní židle Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato elegantní designová židle je vyrobena z polypropylenu, který je vyztužený skelným vláknem, což zajišťuje její mimořádnou pevnost a odolnost proti mechanickému poškození. Využitím nejnovější technologie vzduchového tvarování je židle velmi lehká a zároveň se vyznačuje vysokou pevností.
Židle je vyráběna z jediného nástřiku materiálu, což zvyšuje její odolnost. Díky schopnosti stohování usnadňuje její skladování a přepravu. Certifikace CATAS potvrzuje vysokou kvalitu a bezpečnost použití.
Tato židle byla navržena pro použití jak uvnitř, tak venku. Má područky a opěrku pro záda, což umožňuje pohodlné sezení. Materiál, ze kterého je vyrobena, je odolný vůči povětrnostním vlivům, díky čemuž je ideální pro venkovní použití na terase nebo zahradě.
Barva:
šedohnědá taupe
tmavě šedá
marsala (růžově vínová)
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
plast PP (polypropylen)
Rozměry:
šířka: 58 cm
hloubka: 59 cm
výška: 84 cm
Nosnost:
160 kg
Hmotnost:
4,5 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Nadčasový, Minimalistický, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 58 cm |
| HLOUBKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOST | 4,5 kg |
| MATERIÁL | Plast, Polypropylen |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Nadčasový, Minimalistický, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 58 cm |
| HLOUBKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOST | 4,5 kg |
| MATERIÁL | Plast, Polypropylen |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní židle Dekorhome
Zahradní židle Dekorhome
Černá
Dodání do 7 dnů
2 792 Kč
Šedá
Dodání do 7 dnů
2 792 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
2 792 Kč
Zahradní stůl 80 cm
Zahradní stůl 80 cm
Rozkládací zahradní stůl 260+40 cm
Rozkládací zahradní stůl 260+40 cm
Šedohnědá taupe
Není skladem
16 312 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 7 dnů
16 312 Kč


























Zboží ihned, platba za 14 dní