Závěsná lampa ATLANTA lustr Dekorhome
Telefonická objednávka
Krásný závěsný lustr s devíti zakřivenými rameny a tvarovanými aplikacemi šíří luxusní eleganci. Velkolepý majestátní lustr se díky svým děvíti světelným zdrojům a hranolkům z akrylového skla stane poutačem v každém prostoru.
Vysoce kvalitní akrylové korálky jasně září, účinně zachycují a odrážejí světlo a vytvářejí tak optimální světelný rozptyl po celé místnosti.
Tato lampa má patice pro žárovky v energetických třídách: A++ až E.
Žárovky nejsou součástí balení.
Barva:
průhledná / stříbrná
Materiál:
kov / sklo
Rozměry:
průměr: 75 cm
výška: 50 cm
světelný zdroj: 9x E14 max. 25 wattů
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Chodba / Předsíň |
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Barokní, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 75 cm |
| HLOUBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| PRŮMĚR | 75 cm |
| HMOTNOST | 6,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 9 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E14 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Jídelní stůl ZETHOS Dekorhome
Jídelní stůl ZETHOS 180 cm Dekorhome
Jídelní stůl ZETHOS 180 cm Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
16 290 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
15 290 Kč
Bílošedý mramor
Dodání do 14 dnů
16 890 Kč
Černá / zlatá
Dodání do 14 dnů
17 890 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní