- Domů
- Osvětlení
- Závěsná světla
- Závěsná lampa LEGNO 1xE27
Závěsná lampa LEGNO 1xE27
Telefonická objednávka
Svítidla LEGNO jsou elegantní s jedinečným stylem a kvalitním zpracováním. Hlavním prvkem těchto svítidel je ratanové stínidlo v barvě dubu nebo ořechu.
Ratanové stínidlo dodává svítidlu přírodní a teplý vzhled. Barvy dubu nebo ořechu jsou často spojovány s příjemnou a útulnou atmosférou. Kombinace těchto přírodních materiálů a teplých barev vytváří prostor s příjemnou atmosférou a přináší do něj určitou eleganci.
Závěsné svítidlo LEGNO bude vynikat nad stolem v jídelně, obývacím pokoji nebo ložnici. Díky svému jedinečnému stylu a kvalitě zpracování se stane nejen praktickým zdrojem světla, ale také dekorativním prvkem, který přidává do prostoru estetickou hodnotu.
Žárovka není součástí balení.
Barva:
ořech / černá
dub / černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / látka / PVC / ratan
Rozměry:
šířka: 30 cm
hloubka: 30 cm
výška: 100 cm
závit pro žárovku: E27
napětí: 230V / 50Hz
Hmotnost:
0,4 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Pracovna / kancelář |
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 30 cm |
| HLOUBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| PRŮMĚR | 30 cm |
| HMOTNOST | 0,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PVC, Ratan |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Pracovna / kancelář |
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 30 cm |
| HLOUBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| PRŮMĚR | 30 cm |
| HMOTNOST | 0,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PVC, Ratan |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Kuchyňský vozík Dekorhome
Kuchyňský vozík Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 242 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 238 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
1 243 Kč
Barový stůl ATALANTA Dekorhome
Rozkládací jídelní stůl INFINITY CERAMIC 240
Rozkládací jídelní stůl INFINITY CERAMIC 240
Bílá
Dodání 10-14 dnů
30 837 Kč
Černá
Dodání 10-14 dnů
30 837 Kč







