- Domů
- Osvětlení
- Osvětlení podle místností
- Osvětlení do ložnice
- Závěsná lampa TROSA
Závěsná lampa TROSA
Telefonická objednávka
Moderní závěsná lampa TROSA inspirovaná skandinávským stylem je vyrobená z barevného kovu v několika barevných variantách s dřevěným dekorativním prvkem.
Je ideální pro místnosti jako: obývací pokoj, jídelna, kuchyně, ložnice, pracovna, dětský nebo studentský pokoj. Díky zajímavému stylu se série TROSA perfektně hodí do moderních veřejných prostor jako jsou: kavárny, hospody, kosmetické salony atd.
Žárovka není součástí balení.
Barva:
bílá / přírodní / černá
šedá / přírodní / černá
černá / přírodní / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / dřevo
Rozměry:
šířka: 10 cm
hloubka: 10 cm
výška: 90 cm (včetně kabelu)
výška stínidla: 38 cm
napětí: 230V/ 50Hz
typ žárovky: E27
Hmotnost:
1 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Dětský pokoj, Pracovna / kancelář |
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 10 cm |
| HLOUBKA | 10 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| PRŮMĚR | 10 cm |
| HMOTNOST | 1 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Komoda MORATIZ 21
Noční stolek MORATIZ 18
Postel MORATIZ 17
Zrcadlo MORATIZ 15
Rozkládací jídelní stůl BRICK
Jídelní židle AXO VELVET
Jídelní židle AXO VELVET
Černá
Dodání 10-14 dnů
1 329 Kč
Šedá
Není skladem
1 329 Kč
Béžová
Není skladem
1 329 Kč








