Závěsná lampa TUBO 3xGU10
Telefonická objednávka
Moderní a minimalistické závěsné svítidlo TUBO ve tvaru válce. Ccharakteristický tvar lampy bude perfektní volbou nad jídelní stůl nebo nad kuchyňský ostrůvek.
Lampa TUBO je vyrobena z kovu (hliníku) v barvě přírodního dřeva. Lampa je vhodná pro žárovky s paticí GU10 a maximálním výkonem 25W.
Žárovka není součástí dodávky.
Barva:
černá / hnědá
Materiál:
kov
Celkové rozměry:
šířka: 46 cm
hloubka: 6 cm
výška: 90 cm
Varianty:
3 x stínidlo
závit pro žárovku: GU10
napětí: 230V/50Hz
Hmotnost:
2,7 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně |
| STYL | Elegantní, Minimalistický |
| ŠÍŘKA | 46 cm |
| HLOUBKA | 6 cm, 22 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| TYP LAMPY | Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 3 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | GU10 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Barový stůl THOR Dekorhome
Barová židle 2 ks RHODE Dekorhome
Barová židle 2 ks RHODE Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
5 890 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
5 890 Kč








