222 518 768

Czech Slovakia
0 0 Kč

Aktuality

Barvy a barvičky vhodné do ložnice

Barvy a barvičky vhodné do ložnice

24. 10. 2018

Víte, že ne každá barva se hodí do každého pokoje? Nicméně, než se dostaneme k samotným barvám, které byste chtěli mít na zdi v ložnici, zamyslete se nad stylem celého pokoje, všímejte si maličkostí.


Jaký máte nábytek? Máte na zemi koberec nebo dřevěnou podlahu? Je nábytek světlý nebo naopak tmavý? To vše musí být v rovnováze, abyste dosáhli dokonalého efektu - efektu harmonické ložnice. Ložnice - místnosti, kde odpočíváte, kde usínáte a ráno se probouzíte. 


Při výběru barvy berte také na vědomí, že může způsobit optické zvětšení nebo naopak zmenšení celého prostoru. Umí také působit blahodárně na vaši psychiku nebo také nepříznivě. 


 

Kam s postelí?

Kam s postelí?

20. 10. 2018

Koupili jste si novou postel, vybrali jste tu správnou matraci i rošt a přesto se ráno probouzíte unavení a zlámaní?


A přemýšleli jste už o tom, že v tomhle Vašem stavu může hrát velkou roli i to, kam jste postel v ložnici postavili? Nebudeme Vám tu vyprávět o geopatogenních zónách, to třeba příště. Ale i taková jednoduchá pravidla, která Vám za chvíli na této stránce vypíšeme, Vám můžou hodně zkvalitnit spánek ;-).


 


Pokud tedy to, že se ráno probouzíte naprosto bez energie a nejraději byste se vrátili zpět do peřin a prospali zbytek dne, je váš případ, čtěte dále. 


 


 

Nepodceňujte výběr roštu k posteli!

Nepodceňujte výběr roštu k posteli!

12. 11. 2013

Pokud budete při výběru roštu do postele příliš spořiví, nemuselo by se vám to později vyplatit. Kvalitní rošt je totiž polovinou cesty ke kvalitnímu spánku. Pokud se pak kvalitní rošt spojí také s kvalitní matrací, výsledkem pak bude i kvalitní spánek ;-).


 


 


Jak při výběru matrace, tak při výběru roštu hodně záleží na spoustě parametrů, které je nutné brát v úvahu. Určitě všichni víte, že byste měli vzít v potaz vaši výšku a váhu, ale tušili jste, že záleží i věku a pohlavi? Ženy a muži jsou co se týče stavby těla odlišní. Stejně tak v různém věku máme odlišné nároky.


 

Jídelní sety všech druhů a barev stůl + židle

Jídelní sety všech druhů a barev stůl + židle

05. 11. 2013

Také milujete chvilky, kdy se celá vaše rodina sejde u jednoho jídelní stolu?

My také, a proto vám přinášíme inspiraci v podobě jídelního setu:
http://www.dekorhome.cz/moderni-jidelni-sety

Co třeba ten na obrázku? Designový jídelní set kousek ve vysokém lesku, který je v současnosti tolik populární ;-).

Pusťte uzdu své fantazii - velký výběr ložnici a kombinací

Pusťte uzdu své fantazii - velký výběr ložnici a kombinací

05. 11. 2013

Také toužíte po nové ložnici? Umíme vám váš sen splnit. Ložnice Vyberte si u nás kompletní sestavu - postel, noční stolky, komody a skříně. Nechte si poradit a vyberte si již hotovou sestavu, nebo si vše sami nakombinujte postel - skřín - komoda - noční stolky! http://www.dekorhome.cz/loznice


Rádi vám poradíme, pokud si nebudete vědět rady.
A i v tomto případě platí, že při nákupu ložnicové sestavy vám ji dovezeme zcela ZDARMA ;-).

                           

MATRACE 1+1 ZDARMA

MATRACE 1+1 ZDARMA

Zde najdete nabídku matrací v akci 1+1 zdarma nebo za akční ceny. Matrace jsou rozdělené do více kategorií, např. dle rozměru, materiálu - zdravotní, pěnové, latexové, z bio pěny, líné pěny atd. Matrace jsou české výroby od renomovaných dodavatelů Purtex a Tropico.http://www.inpostele.cz/matrace-1-1

POSTELE ZA AKČNÍ CENY

POSTELE ZA AKČNÍ CENY

V naší nabídce najdete mometnálně postele za akční ceny. Postele jsou v různých rozměrech a materiálech. Většina postelí je včetně roštu. S možností dokoupení matrací za příznivé ceny - doporučujeme matrace v akci 1+1 zdarma.

Telefon Email Kontakt na Skype 

Email: info@inpostele.cz

Telefon: 222 518 768