- Domů
- Kuchyň
- Stojany na víno
- Barové skříňky
- Barová skříňka s kolečky OFION Dekorhome
Barová skříňka s kolečky OFION Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento designový vrchol kombinuje nejlepší vlastnosti barové skřínky s flexibilním servírovacím vozíkem. Masivní tělo z mangovníkového dřeva spočívá na čtyřech kovových kolečkách. Úchyty tří zásuvek jsou sladěny a dokonale dotvářejí industriální vzhled.
Servírovací vozík má tři zásuvky, jednu výsuvnou poličku a jednu pevnou. Stojan na čtyři lahve. Flexibilní komodu můžete použít jako příborník nebo jako další pracovní plochu ve vaší kuchyni.
Důležitá poznámka: Jelikož se jedná o ruční práci a přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné a rozměrové odchylky. Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
Barva:
přírodní hnědá / černá
Materiál:
masivní mangovníkové dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 86 cm
hloubka: 46 cm
výška: 92 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Vintage, Skandinávský, Venkovský, Rustikální, Industriální |
| ŠÍŘKA | 86 cm |
| HLOUBKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 kolečka |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 3 |
| POČET POLIC | 2 |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Vintage, Skandinávský, Venkovský, Rustikální, Industriální |
| ŠÍŘKA | 86 cm |
| HLOUBKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 kolečka |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 3 |
| POČET POLIC | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Lavice s úložným prostorem FINEUS Dekorhome
Lavice s úložným prostorem FINEUS Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
6 190 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
6 190 Kč
Stojan na víno OFION Dekorhome
Stojan na víno OFION Dekorhome
Konferenční stolek OFION Dekorhome
Konferenční stolek OFION Dekorhome
Sheesham
Není skladem
11 890 Kč
Mangovník
Dodání do 14 dnů
11 890 Kč
Stojan na víno OFION Dekorhome
Stojan na víno OFION Dekorhome
Šedá
Není skladem
21 602 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
20 490 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní