- Domů
- Kuchyň
- Barové židle
- Barová židle látka / buk Dekorhome
Barová židle látka / buk Dekorhome
Telefonická objednávka
Dodejte své domácnosti moderní ráz s naší elegantní barovou židlí! Vyniká svým nápaditým současným designem, esteticky působivým vzhledem a mimořádným komfortem.
Sedák je čalouněný na dotek měkkou látkou s jemným polstrováním, aby se vám na něm dobře sedělo. Nohy z bukového dřeva židli zajišťují stabilitu a nenáročnou údržbu. Hospodská židle má rovněž vestavěnou opěrku na nohy pro lepší oporu a příjemnější odpočinek.
Sestavení barové židle je snadné.
Barva:
šedohnědá taupe / buk
světle šedá / buk
tmavě šedá / buk
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / bukové dřevo
Rozměry:
šířka: 41 cm
hloubka: 42 cm
výška: 79 cm
Hmotnost:
4,9 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 41 cm |
| HLOUBKA | 42 cm |
| VÝŠKA | 79 cm |
| HMOTNOST | 4,9 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.











Zboží ihned, platba za 14 dní