Botník BOTIS TYP 5
Kód produktu: 0000126088
Telefonická objednávka
Botník je vyroben z pevného plastu zkombinovaný s kvalitním kovem v barevném provedení černá / šedá.
Botník obsahuje 10 řad, vhodných pro 30 párů bot s maximální nosností 20 kg.
Barva:
černá / šedá
Materiál:
plast / kov
Rozměry:
šířka: 64 cm
hloubka: 19,5 cm
výška: 154 cm
Nosnost:
20 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 64 cm |
| HLOUBKA | 19,5 cm |
| VÝŠKA | 154 cm |
| HMOTNOST | 2,8 kg |
| NOSNOST | 20 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| POČET POLIC | 10 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Lavice kubu ratan / mangovník Dekorhome
Varianty produktu
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 868 Kč
Přírodní
Dodání do 10 dnů
2 764 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
2 549 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
2 758 Kč
Lavice kubu ratan / mangovník Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 868 Kč
Přírodní
Dodání do 10 dnů
2 764 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
2 549 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
2 758 Kč
Dodání do 10 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kupónem 2 422 Kč
od 2 549 Kč
2 798 Kč
Přidat do oblíbených
Lavice akáciové dřevo Dekorhome
Přijímáme předobjednávky
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kupónem 3 709 Kč
od 3 904 Kč
4 322 Kč
Přidat do oblíbených








