Botník čtyřpatrový zrcadlo Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento moderní, stylový zrcadlový botník představuje perfektní úložné řešení, aby byla vaše domácnost stále uklizená a nepovalovaly se v ní boty.
Náš zrcadlový botník má čtyři vyklápěcí přihrádky, z nichž každá pojme 3 až 4 páry obuvi. Botník se montuje přímo na stěnu. Tato pevná a odolná předsíňová skříňka je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu a je velmi praktickým kusem nábytku, kde můžete úhledně a stylově ukládat své boty, aby nebyly poházené po bytě.
Barva:
dub
bílá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
DTD / zrcadlo
Rozměry:
Šířka: 63 cm
Hloubka: 17 cm
Výška: 134 cm
Hmotnost:
36,4 kg
Dodáváno v demontu.
Balení obsahuje: 2x dvoupatrový botník
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 63 cm |
| HLOUBKA | 17 cm |
| VÝŠKA | 134 cm |
| HMOTNOST | 30 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Sklo |
| OBSAH SETU | 2x botník |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| TYP BOTNÍKU | Výklopný |
| ZRCADLO | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 4 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Botníková lavice DTD Dekorhome
Botníková lavice DTD Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 845 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 653 Kč
Šedá
Není skladem
1 559 Kč
Bílá lesk
Není skladem
1 612 Kč
Šedá lesk
Není skladem
1 406 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
1 396 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
1 377 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
1 993 Kč
Černá lesk
Není skladem
1 442 Kč











Zboží ihned, platba za 14 dní