Botník FUDDY
Telefonická objednávka
BOTNÍK FUDDY NEW
-
beton
-
dub sonoma
- dub artisan
-
bílá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

PRAKTICKÝ A STYLOVÝ DESIGN

MATERIÁL
Botník FUDDY NEW je vyroben z DTD laminované, což zajišťuje jeho pevnost a odolnost. Tento materiál je známý svou trvanlivostí a jednoduchou údržbou, což je ideální pro každodenní používání v předsíni.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
DTD laminovaná / látka / molitan
Rozměry:
šířka: 103,6 cm
hloubka: 32 cm
výška: 48 cm
Nosnost:
lavice: 90 kg
police: 7 kg
Hmotnost:
8 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 103,6 cm |
| HLOUBKA | 32 cm |
| VÝŠKA | 48 cm |
| HMOTNOST | 8 kg |
| NOSNOST | 7 kg, 90 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Látka, Molitan |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| TYP BOTNÍKU | Sedací, Policový |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Předsíňová stěna MILO
Nástěnný věšák s tabulí
Nástěnný věšák s tabulí
Hnědá
Dodání do 14 dnů
940 Kč
Bílá
Dodání do 14 dnů
798 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
783 Kč
Závěsné zrcadlo ESUS Dekorhome 112 cm
Závěsné zrcadlo ESUS Dekorhome 112 cm
Zlatá
Není skladem
6 111 Kč
Měděná
Dodání do 14 dnů
4 683 Kč
Stříbrná
Není skladem
6 483 Kč













Zboží ihned, platba za 14 dní