Botník s lavičkou D9679 Dekorhome
Telefonická objednávka
Botník D9679 je vyroben z kvalitního akáciového dřeva s certifikací FSC®, což zaručuje jeho odolnost a dlouhou životnost.
Odnímatelný sedák o tloušťce 5 cm nabízí pohodlí a zároveň unese zátěž až 160 kg.
Robustní police nabízí nosnost až 30 kg a prostor pro 12 párů bot.
Elegantní kresba dřeva přidává estetickou hodnotu, zatímco jeho snadná údržba a konstrukce zjednodušují použití a montáž.
Barva:
akácie
Materiál:
akáciové dřevo s certifikací FSC® / 100% polyester
Rozměry:
šířka: 90 cm
hloubka: 33 cm
výška: 48 cm
mezilehlá vzdálenost: 17 cm
rozteč lamel: 3 cm
šířka lamel: 3 cm
Nosnost:
lavice: 160 kg
police na boty: 30 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Praktický, Jednoduchý |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 90 cm |
| HLOUBKA | 33 cm |
| VÝŠKA | 48 cm |
| NOSNOST | 30 kg, 160 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| TYP BOTNÍKU | Policový |
| POČET POLIC | 2 |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Praktický, Jednoduchý |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 90 cm |
| HLOUBKA | 33 cm |
| VÝŠKA | 48 cm |
| NOSNOST | 30 kg, 160 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| TYP BOTNÍKU | Policový |
| POČET POLIC | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Předsíňová sestava GADIS
Nástěnný věšák s tabulí
Nástěnný věšák s tabulí
Hnědá
Dodání do 14 dnů
940 Kč
Bílá
Dodání do 14 dnů
798 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
783 Kč






