- Domů
- Obývací pokoj
- Pohovky a gauče
- Chesterfield pohovka 3-místná ROMANO
Chesterfield pohovka 3-místná ROMANO
Telefonická objednávka
Elegantní a luxusní obývací pokoj s pohovkou ROMANO se stane skutečností. Čalouněná je látkou Velvet, která přidává na noblesu. Pohovka je celočalouněná a jejím umístěním do prostoru získáte nepřehlédnutelný prvek, který upoutá na první pohled.
Stabilitu zajišťují kovové nohy ve stříbrné barvě. Tato impozantní pohovka je hrdým zástupcem stylu Chesterfield, který reprezentují zakřivené opěrky ruce, tělo bohatě zdobené knoflíky a prošívané čalounění. Dodávána je s dvěmi dekorativními polštáři. Sedací část je připevněna suchým zipem, takže lze snadno skládat. Nádherně vynikne nejen v obýváku, ale také v kanceláři, hale či jiných reprezentativních prostorách.
Doporučujeme přikoupit další komponenty z řady ROMANO.
Možnost objednání v 5 barevných odstínech látky Velvet s dodací lhůtou 8-10 týdnů. Při individuální objednávce je třeba zaplatit 10% zálohu z dané částky. Po uhrazení zálohy bude Váš požadavek zadán do výroby.
Barva:
hnědá Velvet 28 / stříbrná
světle šedá Velvet 03 / stříbrná
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka / kov / molitan
Rozměry:
šířka: 215 cm
hloubka: 88 cm
výška: 73 cm
hloubka sedu: 55 cm
výška sedu: 45 cm
výška nožiček: 9 cm
Nosnost:
120 kg / osoba
Hmotnost:
66 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield |
| ŠÍŘKA | 215 cm |
| HLOUBKA | 88 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOST | 66 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Molitan |
| HLOUBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 9 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Chesterfield křeslo ROMANO
Chesterfield pohovka 2-místná ROMANO
Chesterfield pohovka 2-místná ROMANO
Hnědá
Dodání do 14 dnů
16 990 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
16 990 Kč
Rozkládací chesterfield pohovka 2-místná ROMANO
Rozkládací chesterfield pohovka 2-místná ROMANO
Hnědá
Dodání do 14 dnů
27 350 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
27 350 Kč











Zboží ihned, platba za 14 dní