🌻 SLEVA 10% na vybrané produkty, slevový kód: ASIR10 🪑 Platí jen do 30.4.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Tato houpací lavička bude perfektní pro děti, aby mohly relaxovat a užívat si čas strávený na zahradě nebo na dvoře.
Tato zahradní houpačka s vysoce odolným rámem je velmi robustní a bytelná, takže vašim dětem poskytne bezpečné posezení. A co více, součást je i stříška proti slunci, která vaše maličké ochrání před sluncem. Montáž je velmi snadná.
Barva:
červená
zelená
Barvu houpačky zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
ocel / oxfordská látka 210D
Rozměry:
šířka: 115 cm
hloubka: 75 cm
výška: 110 cm
šířka sedu: 64 cm
hloubka sedu: 30 cm
výška sedu: 33,5 cm
průměr trubky: 32 / 22 / 16 cm
Hmotnost:
11,2 kg

| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Dětský |
| ŠÍŘKA | 115 cm |
| HLOUBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| HMOTNOST | 11,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Polyester |
| ŠÍŘKA SEDU | 64 cm |
| HLOUBKA SEDU | 30 cm |
| VÝŠKA SEDU | 33,5 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hnědá
Dodání do 10 dnů
10 453 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
11 295 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
7 919 Kč
Šedá
Skladem
Tmavě zelená
Skladem