- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské regály a police
- Dětský regál BARNIE ve tvaru pyramidy
Dětský regál BARNIE ve tvaru pyramidy
Telefonická objednávka
Krásný a hravý dětský regál BARNIE přináší ideální řešení jak doplnit a rozšířit úložný prostor v pokoji vašeho dítěte.
Vyroben je z MDF v kombinaci barev přírodní / šedá nebo bílá / šedá. Poskytuje ideální místo na vystavení oblíbených super hraček, odložení knížek či různých jiných předmětů.
Stylový regál ve tvaru pyramidy je vhodný také do školek a kluboven.
Barva:
bílá / šedá
přírodní / šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
MDF
Rozměry:
šířka: 76 cm
hloubka: 27 cm
výška: 108 cm
Nosnost police:
3 kg
Hmotnost:
20,6 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Dětský, Junior |
| TVAR | Trojúhelník |
| ŠÍŘKA | 76 cm |
| HLOUBKA | 27 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| HMOTNOST | 20,6 kg |
| NOSNOST | 3 kg |
| MATERIÁL | MDF deska |
| POČET POLIC | 4 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.










