- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Dvojité polohovací TV křeslo KYKLOP Dekorhome
Dvojité polohovací TV křeslo KYKLOP Dekorhome
Telefonická objednávka
Máte rádi filmové maratony nebo sportovní večery? S naším křeslem KYKLOP si tyto chvíle užijete na úplně nové úrovni.
Díky své dvojité konstrukci poskytuje dostatek místa pro vás a vašeho partnera, přítele či rodinného příslušníka, abyste společně mohli sdílet zážitky v maximálním komfortu. Každý detail křesla byl pečlivě promyšlen, aby odpovídal vašim potřebám. Od měkkého, ale odolného čalounění, přes polohovací funkce pro ideální úhel sledování, až po integrované držáky na nápoje, které zaručí, že vaše občerstvení bude vždy po ruce.
Navíc, elegantní černý design se snadno přizpůsobí jakémukoli interiéru, čímž přidá vašemu domovu nádech moderní elegance.

Barva:
černá
Materiál:
umělá kůže
Rozměry:
šířka: 187 cm
hloubka: 97 cm
výška: 102 cm
šířka sedu: 56 cm
hloubka sedu: 52 cm
výška sedu: 50 cm
výška zádové opěrky: 57 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 187 cm |
| HLOUBKA | 97 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| MATERIÁL | Umělá kůže |
| ŠÍŘKA SEDU | 56 cm |
| HLOUBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Příruční stolek XANTHOS Dekorhome
Odkládací stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Odkládací stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
7 690 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
7 690 Kč
Taburet látka / dřevo Dekorhome
Taburet látka / dřevo Dekorhome
Hnědá
Není skladem
2 572 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
2 324 Kč
Zelená
Není skladem
2 561 Kč
Krémová
Není skladem
2 857 Kč
Modrá
Dodání do 10 dnů
3 079 Kč
Vínová
Není skladem
2 669 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
3 025 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
2 997 Kč
Žlutá
Není skladem
2 531 Kč
Světle šedá
Není skladem
3 093 Kč
Taburet IKAROS Dekorhome
Chesterfield taburet MIDAS Dekorhome
Chesterfield taburet MIDAS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní