🌻 SLEVA 10% na vybrané produkty, slevový kód: ASIR10 🪑 Platí jen do 30.4.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Jídelní židle K245 je vyrobena z polypropylenu a polykarbonátu v průhledné barvě. Sedák je čalouněný eko kůží v barvě bílé.
Rozměry:
šířka: 48 cm
hloubka: 44 cm
výška: 83 cm
výška sedu: 50 cm
Barva:
čirá / bílá
Materiál:
polypropylen / polykarbonát / eko kůže
Hmotnost:
6,2 kg
Nosnost:
100 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 48 cm |
| HLOUBKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| HMOTNOST | 6,2 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MATERIÁL NOHOU | Plast |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Bílá / šedá
Není skladem
1 311 Kč
Bílá
Není skladem
981 Kč
Černá
Skladem
981 Kč
Šedá
Skladem
981 Kč
Cappuccino
Skladem
1 190 Kč