- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Houpací křeslo Dekorhome
Telefonická objednávka
Houpací křeslo má sedák a opěradlo čalouněné umělou kůží, rám je z pryžového dřeva a překližky v dekoru ořech. Výplň je zkvalitní PU pěny.
Větší komfort zajistí vlnitá pružina. Odpružení je známé svou odolností, vysokou elasticitou a extrémně dobrým komfortem při sezení.
Barva:
černá / ořech
Materiál:
umělá kůže / překližka / pružina / PU pěna
Rozměry:
šířka: 62 cm
hloubka: 82 cm
výška: 97 cm
hloubka sedu: 54 cm
výška sedu 45 cm
výška opěradla: 70 cm
Nosnost:
130 kg
Hmotnost:
18 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 62 cm |
| HLOUBKA | 82 cm |
| VÝŠKA | 97 cm |
| HMOTNOST | 18 kg |
| NOSNOST | 130 kg |
| MATERIÁL | Pružina, Pěna, Překližka, Umělá kůže |
| HLOUBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 70 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Nástěnný regál ATALANTA 90 cm Dekorhome
Nástěnný regál ATALANTA 90 cm Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
2 590 Kč
Dub divoký
Není skladem
2 466 Kč
Lavice KAINEUS Dekorhome
Lavice KAINEUS Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
9 690 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
9 690 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
9 690 Kč












Zboží ihned, platba za 14 dní