- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní křeslo 2 ks pravá kůže Dekorhome
Jídelní křeslo 2 ks pravá kůže Dekorhome
Telefonická objednávka
Vytvořte ve svém bydlení příjemnou atmosféru ve vintage duchu s těmito nádhernými jídelními židlemi.
Tyto židle jsou čalouněné odolnou pravou kozí kůží, které vám poskytnou vynikající zážitek ze sezení. Jídelní židle stojí na nohou z masivního mangovníkového dřeva, takže jsou stabilní a robustní.
Barva:
hnědá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
pravá kozí kůže / masivní mangovníkové dřevo
Rozměry:
šířka: 52 cm
hloubka: 60 cm
výška: 95 cm
šířka sedu: 41 cm
hloubka sedu: 44 cm
výška sedu: 48 cm
výška opěradla: 49 cm
výška područek: 30 cm
Hmotnost:
20,7 kg
Dodáváno v demontu.

| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Rustikální, Moderní |
| ŠÍŘKA | 52,5 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOST | 20,7 kg |
| MATERIÁL | Kůže, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 41 cm |
| HLOUBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Rustikální, Moderní |
| ŠÍŘKA | 52,5 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOST | 20,7 kg |
| MATERIÁL | Kůže, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 41 cm |
| HLOUBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Jídelní stůl hnědá / šedá Dekorhome
Jídelní stůl 70 cm Dekorhome
Jídelní stůl 70 cm Dekorhome
Bílá
Není skladem
4 046 Kč
Bílá / dub
Není skladem
3 535 Kč
Bílá / beton
Není skladem
3 847 Kč












Zboží ihned, platba za 14 dní