- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl AMBROSIO
Jídelní stůl AMBROSIO
Kód produktu: V-CH-AMBROSIO-ST
Telefonická objednávka
Designový jídelní stůl AMBROSIO vynikne v každé kuchyni či jídelně.
Stolová deska je vyrobena ze skla v provedení bílý mramor. Stůl stojí na pevné ocelové noze v černé barvě.
Barva:
bílý mramor / černá
Materiál:
sklo / lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 90 cm
hloubka: 90 cm
výška: 72 cm
Hmotnost:
21,5 kg
Dodáváno v demontu. 
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 90 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| PRŮMĚR | 90 cm |
| HMOTNOST | 21,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby, 3 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.











Zboží ihned, platba za 14 dní