- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl FINEUS Dekorhome
Jídelní stůl FINEUS Dekorhome
Telefonická objednávka
Rustikální jídelní stůl který díky masivnímu akátovému dřevu kombinovanému s kovovými nohami nabídne jedinečný prvek do vaší kuchyně či jídelny.
Industriální jídelní stůl má šířku 200 cm a hodí se pro 6 až 8 osob. V menší variantě nabízíme stůl také v šířce 160 cm.
Exotické akátové dřevo je tvrdé a odolné a jeho výrazná kresba dodává nábytku jedinečný rustikální a zároveň moderní vzhled. Dřevo nádherně vynikne na stolní desce o výjimečné tloušťce 5 cm.
Akátové dřevo je kombinováno s industriálními kovovými nohami s přiznanými šrouby, které celku dodávají neotřelý šmrnc.
Barva:
akácie / šedá
Materiál:
masivní akáciové dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 160 / 200 cm
hloubka: 90 cm
výška: 75 cm
tloušťka desky: 5 cm
Rozměr stolu:
160 x 90 x 75 cm
200 x 90 x 75 cm
Stůl nabízíme ve dvou rozměrech. Výběr rozměru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Rustikální, Moderní, Industriální |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 160 cm, 200 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy, 4 nohy |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Rustikální, Moderní, Industriální |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 160 cm, 200 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy, 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní židle 2 ks TRITON Dekorhome
Jídelní židle 2 ks TRITON Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
3 690 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
3 690 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
3 790 Kč
Jídelní židle 2 ks umělá kůže Dekorhome
Jídelní židle 2 ks umělá kůže Dekorhome
Šedá
Není skladem
4 671 Kč
Broušená hnědá
Není skladem
7 194 Kč
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 056 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 058 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
1 056 Kč
Lavice s úložným prostorem FINEUS Dekorhome
Lavice s úložným prostorem FINEUS Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
6 190 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
6 190 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní