- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl GENERAL NEW
Jídelní stůl GENERAL NEW
Telefonická objednávka
Konečně stůl, za kterým se sejde celá rodina. Navzdory svému jednoduchému tvaru je jídelní stůl GENERAL NEW jako stvořený na společné chvíle strávené v kruhu nejbližších.
Pyšní se rozměrem 140 x 80 cm, a tak za něj pohodlně usadíte šest lidí, a to ve velkém stylu. Stačí už jen dobře navařit. Ve třech barevných variantách: bílá, dub artisan a dub sonoma, zapadne tento skvost téměř všude a sladíte ho s jakýmkoliv nábytkem. O dlouhá léta každodenního používání se postará oblíbená, pevná a léty ověřená laminovaná dřevotříska s ABS hranami na plátu stolu.
Barva:
bílá
dub artisan
dub sonoma
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
DTD laminovaná / ABS
Rozměry:
šířka: 140 cm
hloubka: 80 cm
výška: 75 cm
tloušťka materiálu: 16 mm
Hmotnost:
26 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 140 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 26 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,6 cm |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Jídelní židle 2 ks samet / kov Dekorhome
Jídelní židle 2 ks samet / kov Dekorhome
Hnědá
Není skladem
5 396 Kč
Černá
Není skladem
5 918 Kč
Růžová
Není skladem
5 692 Kč
Krémová
Není skladem
6 106 Kč
Modrá
Není skladem
6 056 Kč
Vínová
Není skladem
4 077 Kč
Světle zelená
Není skladem
6 056 Kč
Tmavě zelená
Není skladem
5 187 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
5 757 Kč
Hořčicová
Není skladem
6 368 Kč
Světle šedá
Není skladem
5 968 Kč
Kuchyňská linka VIOLA 260
Kuchyňská linka VIOLA 260
Bílá
Skladem
Vanilka
Skladem
Kuchyňská linka MARIJA 200
Kuchyňská linka MARIJA 200
Bílá
Skladem
Vanilka
Skladem
Stojan na víno na 12 lahví masivní dubové dřevo Dekorhome
Nástěnný stojan na víno na 20 lahví 2 ks Dekorhome
Nástěnný stojan na víno na 20 lahví 2 ks Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 618 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
2 264 Kč
Zlatá
Dodání do 10 dnů
2 515 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní