- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl PIXEL 2
Jídelní stůl PIXEL 2
Kód produktu: V-CH-PIXEL_2-ST
Telefonická objednávka
Moderní jídelní stůl PIXEL 2 má průměr 120 cm.
Stůl má desku z laminované MDF a nohy z černě lakované ocele.
Stůl je dodáván samostatně, židle nejsou součástí.
Barva:
dub zlatý / černá
Materiál:
MDF laminovaná / práškově lakovaná ocel
Rozměry:
průměr: 120 cm
výška: 76 cm
Hmotnost:
29 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| PRŮMĚR | 120 cm |
| HMOTNOST | 29 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 3 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Kuchyňská linka NOVA PLUS 240
Varianty produktu
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč
Kuchyňská linka NOVA PLUS 240
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč
23 794 Kč
Přidat do oblíbených
Jídelní židle K386
Dostupnost dle variant
od 1 690 Kč
1 849 Kč
Přidat do oblíbených


Zboží ihned, platba za 14 dní