- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl ZETHOS Dekorhome
Jídelní stůl ZETHOS Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento luxusní jídelní stůl z extravagantní nábytkové série ZETHOS je navržen v barokním stylu, pro který jsou charakteristické zakřivené linie a kombinace vysoce kvalitních materiálů.
Působivý design tohoto jídelního stolu definují elegantně zakřivené nohy z leštěné nerezové oceli stolu a mléčné, černé nebo mramorované opálové sklo desky stolu. Vzhledem k tomu, že materiál je obzvláště nenáročný na údržbu, budete se z nového jídelního stolu těšit velmi dlouho.
Díky svým velkorysým rozměrům pojme tento stůl až deset lidí, takže je ideální pro velkou rodinnou večeři nebo večer s přáteli.
Barva:
černá / chrom
bílá / stříbrná
bílošedý mramor / stříbrná
černá / zlatá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sklo / kov
Rozměry:
šířka: 200 cm
hloubka: 105 cm
výška: 75 cm
tloušťka skleněné desky: 1 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Barokní, Elegantní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 200 cm |
| HLOUBKA | 105 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Konzolový stolek ZETHOS Dekorhome
Jídelní lavice ZETHOS Dekorhome
Chesterfield jídelní židle 2 ks ZETHOS Dekorhome
Chesterfield jídelní židle 2 ks ZETHOS Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Šedá
Není skladem
10 790 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
14 270 Kč
Modrá
Dodání do 14 dnů
14 190 Kč
Černá / zlatá
Není skladem
11 190 Kč
Šedá / zlatá
Dodání do 14 dnů
14 190 Kč
Jídelní židle 2 ks ZETHOS Dekorhome
Jídelní židle 2 ks ZETHOS Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Zlatá
Dodání do 14 dnů
11 190 Kč
Šedá / zlatá
Dodání do 14 dnů
11 190 Kč
Chesterfield jídelní židle 2 ks ZETHOS Dekorhome
Chesterfield jídelní židle 2 ks ZETHOS Dekorhome
Černá
Není skladem
9 690 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
11 060 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
7 090 Kč
Šedá
Není skladem
6 590 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč
Smaragdová
Není skladem
6 369 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Růžová
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Smaragdová
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
























Zboží ihned, platba za 14 dní