- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle 2 ks ohýbané dřevo / umělá kůže Dekorhome
Jídelní židle 2 ks ohýbané dřevo / umělá kůže Dekorhome
Telefonická objednávka
Vneste do svého interiéru moderní styl s našimi elegantními jídelními židlemi! Tato sada 2 stylových jídelních židlí s područkami a luxusním, vysoce kvalitním čalouněním z umělé kůže je esteticky a ergonomicky navržená tak, aby doplnila zařízení vaší jídelny notnou dávkou pohodlí a elegantního šarmu.
Naše kuchyňské židle se silně polstrovaným sedákem a opěradlem poskytují optimální pohodlí při sezení. Pevný rám z ohýbaného dřeva zajišťuje odolnost a dlouhou životnost židlí a dodává jim stylový vzhled. Sestavení jídelních židlí je navíc snadné.
Balení obsahuje 2 jídelní židle.
Barva:
krémová / světle hnědá
krémová / hnědá
černá / světle hnědá
černá / hnědá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
umělá kůže / bukové dřevo / ohýbané dřevo
Rozměry:
šířka: 52,5 cm
hloubka: 47 cm
výška: 75,5 cm
šířka sedu: 40 cm
hloubka sedu: 38 cm
výška sedu: 48,5 cm
výška opěradla: 27,5 cm
výška područek: 69,5 cm
Hmotnost:
14,3 kg
Dodáváno v demontu.

| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| HLOUBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 75,5 cm |
| HMOTNOST | 14,3 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo, Umělá kůže |
| ŠÍŘKA SEDU | 40 cm |
| HLOUBKA SEDU | 38 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48,5 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| HLOUBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 75,5 cm |
| HMOTNOST | 14,3 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo, Umělá kůže |
| ŠÍŘKA SEDU | 40 cm |
| HLOUBKA SEDU | 38 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48,5 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty1
Rozkládací jídelní stůl EDWARD
Rozkládací jídelní stůl EDWARD
Dub medový
Skladem
Dub san remo
Skladem
















Zboží ihned, platba za 14 dní