- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle
- Jídelní židle BASSO
Jídelní židle BASSO
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ ŽIDLE BASSO
Objevte spojení klasické elegance a neotřelého komfortu s naší jídelní židlí BASSO. Tato židle vás okouzlí svým elegantním stylem s retro nádechem, který skvěle doplní každý jídelní prostor. Obzvlášť elegantně působí její spojení s jídelním stolem MASSIVE. 
TRVALÁ KVALITA
Židle BASSO není jen pohled pro oči, ale také zárukou dlouhé životnosti a stability. Konstrukce je vyrobená z masivního dřeva, na čalounění byla použita příjemná jemná látka Cremona v několika odstínech. Díky kompaktním rozměrům se židle vejde i do menších prostor, přičemž její robustní konstrukce zvládne nosnost až 100 kg.
- dub / krémová (Cremona 14)
- dub / šedá (Cremona 96)
- světlý ořech / béžová (Cremona 14)
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka Cremona / masivní dřevo
Rozměry:
šířka: 48 cm
hloubka: 56 cm
výška: 86 cm
šířka sedu: 48 cm
hloubka sedu: 45 cm
výška sedu: 50 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
7,8 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Elegantní |
| ŠÍŘKA | 48 cm |
| HLOUBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| HMOTNOST | 7,8 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 48 cm |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Barová židle DARAN Dekorhome
Barová židle DARAN Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
































Zboží ihned, platba za 14 dní