🌻 SLEVA 10% na vybrané produkty, slevový kód: ASIR10 🪑 Platí jen do 30.4.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Jídelní židle K202 je vyrobena z lakované oceli, sedák a opěrák je počalouněn eko kůží ve čtyřech barevných variantách: šedá, cappuccino, krémová a černá.
Barva:
šedá
černá
cappuccino
krémová
Barvu židle zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
lakovaná ocel / eko kůže
Rozměry:
šířka: 44 cm
hloubka: 59 cm
výška: 97 cm
výška sedu: 48 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
4,8 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 44 cm |
| HLOUBKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 97 cm |
| HMOTNOST | 4,8 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Šedá
Není skladem
770 Kč