- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle K344
Jídelní židle K344
Telefonická objednávka
Designová jídelní židle K344 je vyrobená z lakované ocele v dekoru dřeva. Je čalouněná potahovou látkou ve dvou barevných variantách.
Využití výhradně pro domácí interiéry.
Barva:
krémová / přírodní dřevo
šedá / přírodní dřevo
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
potahová látka / lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 51 cm
hloubka: 57 cm
výška: 80 cm
výška sedu: 45 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
7,6 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 51 cm |
| HLOUBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOST | 7,6 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Jídelní stůl NEXT
Jídelní stůl NEXT
Dub medový
Není skladem
2 069 Kč













