- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle K388
Jídelní židle K388
Kód produktu: V-CH-K/388-KR
Telefonická objednávka
Jídelní židle K388 je vyrobena v kombinaci kovové podnože z práškově lakované ocele a čalouněná sametovou potahovou látkou s dekorativním prošitím.
Židli nabízíme ve dvou barevných variantách.
Barva:
tmavě zelená / černá
šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
sametová látka / práškově lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 53 cm
hloubka: 61 cm
výška: 87 cm
výška sedu: 49 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
6,9 kg
Dodáváno v demontu.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Industriální, Minimalistický |
| ŠÍŘKA | 53 cm |
| HLOUBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| HMOTNOST | 6,9 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 53 cm |
| HLOUBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Ke stažení
K388_manual.jpg (jpg, 63.8 kB)
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Industriální, Minimalistický |
| ŠÍŘKA | 53 cm |
| HLOUBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| HMOTNOST | 6,9 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 53 cm |
| HLOUBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty2
Kuchyňská linka KATIA 220 béžová / dub san marino
Skladem
u vás do 08.05.2026
7 590 Kč
8 328 Kč
Přidat do oblíbených
Rozkládací jídelní stůl CAPITAL
Varianty produktu
Rozkládací jídelní stůl CAPITAL
160 cm Sklademu vás do 06.05.2026
8 490 Kč
180 cm
Skladem
u vás do 06.05.2026
9 390 Kč
Dostupnost dle variant
od 8 490 Kč
9 376 Kč
Přidat do oblíbených
















