- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle K402
Jídelní židle K402
Kód produktu: V-CH-K/402-KR
Telefonická objednávka
Moderní jídelní židle K402 je čalouněna látkou se čtvercovým prošíváním.
Konstrukce je z práškově lakované ocele v černé barvě.
Barva:
béžová / černá
Materiál:
látka / práškově lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 45 cm
hloubka: 55 cm
výška: 86 cm
výška sedu: 48 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
5,6 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 45 cm |
| HLOUBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| HMOTNOST | 5,6 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 45 cm |
| HLOUBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Další
Napsali o nás na Heureka.cz
Alternativní produkty2
Jídelní židle K417
Varianty produktu
Černá
Skladem
Šedá
Skladem
Béžová
Skladem
Modrá
Skladem
Tmavě zelená
Skladem
Hořčicová
Skladem
Skořicová
Skladem
Jídelní židle K417
Černá
Skladem
u vás do 06.05.2026
1 050 Kč
Šedá
Skladem
u vás do 06.05.2026
1 050 Kč
Béžová
Skladem
u vás do 06.05.2026
1 050 Kč
Modrá
Skladem
u vás do 06.05.2026
1 050 Kč
Tmavě zelená
Skladem
u vás do 06.05.2026
1 050 Kč
Hořčicová
Skladem
u vás do 06.05.2026
1 050 Kč
Skořicová
Skladem
u vás do 06.05.2026
1 050 Kč
1 050 Kč
1 052 Kč
Přidat do oblíbených









