- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle
- Jídelní židle K557
Jídelní židle K557
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ ŽIDLE K557
Objevte spojení klasické elegance a neotřelého komfortu s naší jídelní židlí K557. Tato židle vás okouzlí svým elegantním stylem s retro nádechem, který skvěle doplní každý jídelní prostor. Obzvlášť elegantně působí její spojení s jídelním stolem ARAMIS. 
TRVALÁ KVALITA
Židle K557 není jen pohled pro oči, ale také zárukou dlouhé životnosti a stability. Konstrukce je vyrobená z práškově lakované oceli v bílé barvě, na čalounění byla použita příjemná jemná látka Odin ve světle béžovém provedení. Díky kompaktním rozměrům se židle K557 vejde i do menších prostor, přičemž její robustní konstrukce zvládne nosnost až 100 kg.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
béžová / bílá
Materiál:
látka Odin / ocel
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 54 cm
výška: 75 cm
šířka sedu: 46 cm
hloubka sedu: 45 cm
výška sedu: 42 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
8,5 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Elegantní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 8,5 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 46 cm |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Barová židle DARAN Dekorhome
Barová židle DARAN Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
















