- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle TOLEDO
Jídelní židle TOLEDO
Telefonická objednávka
Moderní jídelní židle TOLEDO v nadčasovém designu upoutá a zaujme nejen v moderních kuchyních a jídelnách, ale také v klasicky zařízených interiérech. Své využití může mít i u psacího stolu v pracovně či toaletního stolku v ložnici.
Podnož židle je zhotovena z masivního bukového dřeva a sedací část je čalouněna látkou.
Židli nabízíme v několika barevných variantách.
Barva:
dub sonoma / světle hnědá (INARI 23)
dub sonoma / šedá (INARI 91)
dub medový / béžová (INARI 22)
dub medový / modrá (INARI 87)
dub medový / tmavě šedá (INARI 95)
bílá / šedá (INARI 91)
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
masivní bukové dřevo / potahová látka INARI
Rozměry:
šířka: 51 cm
hloubka: 55 cm
výška: 82 cm
výška sedu: 47 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
9 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Rustikální, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 51 cm |
| HLOUBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOST | 9 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Rustikální, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 51 cm |
| HLOUBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOST | 9 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Rozkládací jídelní stůl SORBUS
Rozkládací jídelní stůl SORBUS
Bílá
Skladem
8 746 Kč
Dub medový
Skladem
10 290 Kč
Grafit
Skladem
10 087 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní