- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Kancelářské křeslo ARGUS
Kancelářské křeslo ARGUS
Telefonická objednávka
Elegantní kancelářské křeslo ARGUS vám dopřeje pohodlné sezení a maximální komfort. Je moderní a designové.
Křeslo je čalouněné eko kůží. Opěradlo a sedák zdobí dekorativní prošívání. Křeslo stojí na pevné podnoži z kovu v chromové úpravě zakončené pogumovanými kolečky. Křeslo disponuje nastavitelnou výškou a je otočné.
Barva:
šedá
bílá
růžová
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
eko kůže / kov
Rozměry:
šířka: 50 cm
hloubka: 55 cm
výška: 76 - 88 cm
šířka sedu: 50 cm
hloubka sedu: 38 cm
výška sedu: 44 - 56 cm
výška zádové opěrky: 33 cm
šířka zádové opěrky: 45 cm
Nosnost:
110 kg
Hmotnost:
7,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 50 cm |
| HLOUBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 88 cm |
| HMOTNOST | 7,5 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov |
| ŠÍŘKA SEDU | 50 cm |
| HLOUBKA SEDU | 38 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm, 56 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| KOLEČKA | Pogumovaná |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 33 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 50 cm |
| HLOUBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 88 cm |
| HMOTNOST | 7,5 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov |
| ŠÍŘKA SEDU | 50 cm |
| HLOUBKA SEDU | 38 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm, 56 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| KOLEČKA | Pogumovaná |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 33 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.




















