- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Kancelářské křeslo s podnožkou ALVIN
Kancelářské křeslo s podnožkou ALVIN
Telefonická objednávka
Kancelářské křeslo ALVIN v reprezentativním vzhledu je čalouněné černou eko kůží. Díky výsuvné podnožce si můžete dopřát relaxaci i během práce.
Pevné područky jsou pro větší pohodlí potažené černou eko kůží. Kovový kříž z chromované oceli zajistí stabilitu, plastová kolečka jsou pogumovaná.
Zvýšený opěrák zad a ergonomicky tvarovaný sedák zajistí příjemné sezení.
Křeslo využívá mechanismu TILT, který umožňuje snadnou regulaci výšky sedáku. Pomocí šroubu pod sedákem je možné nastavit volné houpání nebo blokaci vertikální polohy během práce.
Židle je určena k sezení v jednosměnném provozu a v běžném kancelářském prostředí či domácnosti.
Barva:
černá
Materiál:
eko kůže / chromovaná ocel / plast
Rozměry:
Šířka: 66 cm
Hloubka: 70 cm
Výška: 118 - 128 cm
Výška sedáku: 55 - 62 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
21,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 66 cm |
| HLOUBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 118 cm, 128 cm |
| HMOTNOST | 21,5 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 55 cm, 62 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| KOLEČKA | Pogumovaná |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 66 cm |
| HLOUBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 118 cm, 128 cm |
| HMOTNOST | 21,5 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 55 cm, 62 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| KOLEČKA | Pogumovaná |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty2
Psací stůl s regálem 120x60 cm Dekorhome
Psací stůl s regálem 120x60 cm Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
4 993 Kč
Bílá / dub
Dodání do 10 dnů
5 102 Kč
Regál se 30 policemi Dekorhome
Regál se 30 policemi Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
4 865 Kč
Černá
Není skladem
5 282 Kč
Šedá
Není skladem
5 064 Kč
Bílá lesk
Není skladem
4 871 Kč
Šedá lesk
Není skladem
4 549 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
4 725 Kč
Bílá / dub sonoma
Není skladem
4 768 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
4 077 Kč
Černá lesk
Není skladem
6 050 Kč













Zboží ihned, platba za 14 dní