- Domů
- Ložnice
- Šatní skříně a komody
- Komody
- Komoda ELIANA
Komoda ELIANA
Telefonická objednávka
Jedinečný a stylový domov? S komodou ELIANA v romantickém barokním stylu to není problém.
Vyrobena je z MDF v nestárnoucím bílém barevném provedení. Nabízí úložný prostor v podobě tří stejně velkých šuplíků. Šuplíky se otevírají pomocí kovových úchytek. Komoda stojí na čtyřech vyšších nožičkách, které podtrhly celý design tohoto kusu nábytku.
Barva:
bílá / černá
Materiál:
MDF / kov
Rozměry:
šířka: 91,5 cm
hloubka: 40 cm
výška: 81,5 cm
tloušťka materiálu: 1,5 - 2,7 cm
výška nožiček: 13 cm
Nosnost:
komoda: 30 kg
šuplík: 10 kg
Hmotnost:
29 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Barokní |
| ŠÍŘKA | 91,5 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 81,5 cm |
| HMOTNOST | 29 kg |
| NOSNOST | 10 kg, 30 kg |
| MATERIÁL | MDF deska |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 13 cm |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 3 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Jídelní židle TRIX VELVET
Jídelní židle TRIX VELVET
Černá
Není skladem
1 937 Kč
Šedá
Dodání 10-14 dnů
2 037 Kč
Béžová
Není skladem
2 020 Kč










Zboží ihned, platba za 14 dní