- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek 2 ks PENELOPE
Konferenční stolek 2 ks PENELOPE
Telefonická objednávka
Sada dvou konferenčních stolků. Horní desky jsou zhotovené z MDF s dýhou / tvrzeného skla. Kovové nohy zajišťují stabilitu.
Barva:
bronzová / šedá / černá (tvrzené sklo s kameným efektem)
světle šedá / šedá / černá (tvrzené sklo )
ořech / černá (MDF s dýhou)
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
tvrzené sklo / MDF / dýha / kov
Rozměry:
šířka: 50 cm
hloubka: 50 cm
výška: 45 / 50 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 50 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 50 cm |
| MATERIÁL | Dýha, Kov, MDF deska |
| OBSAH SETU | 2x stolek |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Dýha, MDF deska, Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha, 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Obývací stěna SNAP
Obývací stěna SNAP
Dub lefkas / černá
Skladem
Rozkládací sedací souprava BLEKY
Pohovka AITHRA Dekorhome
Pohovka AITHRA Dekorhome
Růžová
Dodání do 14 dnů
27 590 Kč
Tyrkysová
Není skladem
26 259 Kč
Tmavě zelená
Dodání do 14 dnů
26 290 Kč










Zboží ihned, platba za 14 dní