- Domů
- Nábytek
- Designový nábytek
- Konferenční stolek MEDEIA Dekorhome
Konferenční stolek MEDEIA Dekorhome
Telefonická objednávka
DESIGNOVÝ KONFERENČNÍ STOLEK MEDEIA
Konferenční stolek MEDEIA přináší stylový a moderní design s důrazem na kvalitu a sofistikovanost. Jeho zaoblená skleněná deska je vyrobena pomocí speciálního procesu zahřívání a rychlého ochlazování, což zajišťuje, že stolek nemá žádné lepené body a je vytvořen z jednoho kusu skla. Tento unikátní postup dodává stolku minimalistický a elegantní vzhled.

MODERNÍ ELEGANCE PRO KAŽDÝ INTERIÉR
Konferenční stolek kombinuje moderní materiály s nadčasovou estetikou. Skleněný design dodává prostoru lehkost, zatímco praktické kolečka zajišťují jeho všestranné využití v obývacím pokoji, kanceláři nebo jiných obytných prostorách. Tento stolek je ideální volbou pro ty, kteří hledají styl a funkčnost v jednom.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
průhledná
Rozměry:
šířka: 70 cm
hloubka: 70 cm
výška: 36 cm
přihrádka: 59 x 68 cm
tloušťka desky: 1,2 cm
Hmotnost:
45 kg

MONTÁŽ
Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní, Nadčasový, Minimalistický, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 70 cm |
| HLOUBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 36 cm |
| MATERIÁL | Sklo |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Sklo |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní, Nadčasový, Minimalistický, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 70 cm |
| HLOUBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 36 cm |
| MATERIÁL | Sklo |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Sklo |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Stojací lampa BANGUI 170 - 210 cm Dekorhome
Stojací lampa BANGUI 170 - 210 cm Dekorhome
Měděná
Dodání do 14 dnů
5 090 Kč
Stříbrná / černá
Dodání do 14 dnů
3 990 Kč
Měděná / černá
Není skladem
4 722 Kč
Zahradní houpací křeslo textilen / kov Dekorhome
Zahradní houpací křeslo textilen / kov Dekorhome
Černá
Není skladem
1 662 Kč
Šedá
Není skladem
1 747 Kč
Krémová
Není skladem
1 687 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
1 678 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní