- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Provance
- Konferenční stolek PROVANCE
Konferenční stolek PROVANCE
Telefonická objednávka
Přineste si do svého domova kousek jižní Francie v podobě provensálského stylu. Podtrhuje atmosféru útulnosti a tepla domova. Sektorový systém PROVANCE je vhodný zejména na zařízení obývacích pokojů, jídelen a ložnic. Nabízí množství komponentů, které můžete různě kombinovat. Nábtek je vyrobený z laminované DTD ve třech barevných variantách: sosna andersen / dub lefkas, zelená a šedá.
Konferenční stolek PROVANCE nabízí odkládací prostor v podobě police.
Barva:
sosna Andersen / dub lefkas
Materiál:
laminovaná DTD
Rozměry:
šířka: 70 cm
hloubka: 70 cm
výška: 53 cm
Hmotnost:
27 kg
Dodávané v demontu.
| DEKOR |
|
|---|---|
| STYL | Venkovský |
| ŠÍŘKA | 70 cm |
| HLOUBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 53 cm |
| HMOTNOST | 27 kg |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Šatní skříň PROVANCE S2D
Šatní skříň PROVANCE S2D
Zelená
Dodání do 14 dnů
8 850 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
8 790 Kč
Sosna andersen
Dodání do 14 dnů
10 050 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní