- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek PULA
Konferenční stolek PULA
Telefonická objednávka
KONFERENČNÍ STOLEK PULA
Na designu záleží. Zakomponujte do svého interiéru špetku netradičnosti a rozveselte prostor konferenčním stolkem PULA. Precizní design, který v prostoru rozhodně zazáří.
PRECIZNÍ DESIGN
Vyroben je z DTD laminované v několika barevných variantách. Na první pohled jednoduchý, a zároveň tak neodolatelný stolek. Pyšní se výškově nastavitelnou vrchní deskou, kterou snadno manuálně zvednete pomocí jednoduchého mechanismu. Na boční straně stolku najdete polici, která rozhodně nezůstane nevyužita.
- bílá
- bílá / dub sonoma
- bílá / beton
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 98,4 cm
hloubka: 50,2 cm
výška: 42,6 - 54,1 cm
Tloušťka materiálu:
16 mm
Hmotnost:
18 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní, Nadčasový, Praktický |
| ŠÍŘKA | 98 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| HMOTNOST | 18 kg |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
















Zboží ihned, platba za 14 dní