- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek SERAPIS Dekorhome
Konferenční stolek SERAPIS Dekorhome
Telefonická objednávka
Konferenční stolek je vyroben z oblíbeného sheeshamového dřeva a zaujme svou funkčností díky integrované zásuvce. Přirozenost a robustnost v kombinaci s puristickým designem vyzařují přírodní a jasné kouzlo.
Stolek je skutečně masivní v pravém slova smyslu.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky nebo nerovnosti.
Barva:
přírodní hnědá
Materiál:
masivní sheeshamové dřevo, lakované
Rozměry:
šířka: 100 cm
hloubka: 50 cm
výška: 40 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Moderní, Nadčasový, Jednoduchý |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Moderní, Nadčasový, Jednoduchý |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Chesterfield lenoška ZETHOS Dekorhome
Chesterfield pohovka 3-místná MIDAS Dekorhome
Chesterfield pohovka 3-místná MIDAS Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
19 890 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
24 390 Kč
Tmavě zelená
Dodání do 14 dnů
25 090 Kč
Petrolejová
Dodání do 14 dnů
19 890 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
18 890 Kč
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
7 090 Kč
Šedá
Není skladem
6 590 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč
Smaragdová
Není skladem
6 369 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč
Paraván Abandoned Mask Dekorhome
Paraván Abandoned Mask Dekorhome
135x172 cm (3-dílný) Dodání do 14 dnů 3 790 Kč 225x172 cm (5-dílný) Dodání do 14 dnů 5 480 KčParaván jezero Dekorhome
Paraván jezero Dekorhome
3 Dodání do 10 dnů 2 788 Kč 4 Dodání do 10 dnů 3 507 Kč 5 Dodání do 10 dnů 4 106 Kč 6 Dodání do 10 dnů 4 818 KčKřeslo IHARA
Křeslo IHARA
Fialová
Dodání do 10 dnů
4 819 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní