- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek THETIS Dekorhome
Konferenční stolek THETIS Dekorhome
Telefonická objednávka
Konferenční stolek THETIS kombinuje krásný vzhled přírodního borového / dubového dřeva s drsným nádechem průmyslového designu. Při zpracování desky stolu byl kladen velký důraz na originalitu kresby dřeva. Charakteristická zrnitost, praskliny, suky, barevné přechody, drsné části a přirozené prohlubně se spojují, aby vytvořily celkový působivý obraz. Deska je samozřejmě pečlivě ošetřena pro každodenní použití.
Černé / stříbrné kovové nohy ve tvaru X jen podtrhují industriální styl stolu.
Díky nadčasovému designu stůl snadno zkombinujete s širokou škálou sedacích souprav, příborníků a bytových doplňků.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky nebo nerovnosti.
Dekor:
borovice / černá
divoký dub / stříbrná
Výběr dekoru zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 110 cm
hloubka: 64 cm
výška: 43 cm
tloušťka desky: 5 / 6 cm
tloušťka nohy: 6 x 6 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Rustikální, Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 110 cm |
| HLOUBKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 5 cm, 6 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Rustikální, Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 110 cm |
| HLOUBKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 5 cm, 6 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Komoda THETIS Dekorhome
Jídelní lavice THETIS Dekorhome
Jídelní lavice THETIS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
9 690 Kč
Přírodní dřevo
Není skladem
9 690 Kč
Chesterfield pohovka ZETHOS Dekorhome
Lavice BÉLOS Dekorhome
Lavice BÉLOS Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
6 390 Kč
Tyrkysová
Dodání do 14 dnů
6 390 Kč
Žlutá
Dodání do 14 dnů
6 390 Kč













Zboží ihned, platba za 14 dní