- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek umělá kůže Dekorhome
Konferenční stolek umělá kůže Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento konferenční stolek z umělé kůže se pyšní elegantním designem, který vnese do vašeho interiéru nádech luxusu.
Konferenční stolek byl mistrně zhotoven z umělé kůže a masivního borového dřeva, je tedy velmi odolný vůči opotřebení. Má dvě zásuvky, které snadno otevřete i zavřete a ve kterých najdete spoustu místa k uspořádání nejrůznějších menších předmětů, abyste je měli neustále po ruce. Stolek můžete také použít jako odkládací skříňku nebo lavičku.
Sestavení stolku je jednoduché.
Barva:
světle šedá
tmavě šedá
šedozelená
hnědá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
umělá kůže - Polyuretan: 100% / masivní borové dřevo
Rozměry:
šířka: 80 cm
hloubka: 40 cm
výška: 46 cm
Hmotnost:
13,4 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| HMOTNOST | 13,4 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.













Zboží ihned, platba za 14 dní