- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo ELITE BREGO 1
Křeslo ELITE BREGO 1
Telefonická objednávka
KŘESLO ELITE BREGO 1
Připravte se na to, že Vás křeslo ELITE BREGO 1 zcela okouzlí a stane se středobodem Vašeho domova. Ponořte se do náruče pohodlí a stylu, které Vás budou každý den znovu a znovu ujišťovat, že jste udělali tu nejlepší volbu. ELITE BREGO 1 je více než jen křeslo. Je to prostor pro relaxaci, místo pro odpočinek a ikona designu ve Vašem domově.
DOTEK LUXUSU
ELITE BREGO 1 není jen obyčejným křeslem. Je to mistrovské dílo, které spojuje nejvyšší úroveň komfortu s elegantním designem, aby každý váš volný okamžik byl opravdovým potěšením. Hladká látka Brego vás obklopí jemností, která je tak příjemná na dotek, že si budete připadat jako v náruči luxusu. Ať už si chcete vychutnat šálek kávy, ztratit se v dobré knize nebo jen relaxovat po náročném dni, ELITE BREGO 1 je tu pro Vás.
NADČASOVÝ DESIGN
Dřevěné nohy v dekoru wenge poskytují tomuto křeslu nejen stabilní základ, ale také estetický prvek, který se dokonale hodí do jakéhokoli interiéru. Křeslo ELITE BREGO 1 je synonymem pro nadčasový design, který neztrácí na své kráse ani funkčnosti. V naší nabidce naleznete pohovku ELITE BREGO 2, která ve spojení s křeslem ELITE BREGO 1 vytvoří luxusní relaxační koutek. 
BAREVNÁ VARIABILITA
S nabídkou různých barevných provedení můžete ELITE BREGO 1 přizpůsobit svým představám a dokonale tak doplnit Váš osobní styl. Vyberte si tu pravou variantu, která bude harmonicky ladit s Vaším interiérem a dodá mu neopakovatelný charakter.
- béžová / wenge
- olivová (khaki) / wenge
- světle šedá / wenge
- šedá / wenge
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka Brego / dřevo
Rozměry:
šířka: 91 cm
hloubka: 85 cm
výška: 83 cm
hloubka sedu: 57 cm
výška sedu: 43 cm
výška nožiček: 18 cm
Hmotnost:
28 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 91 cm |
| HLOUBKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| HMOTNOST | 28 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| HLOUBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 18 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 91 cm |
| HLOUBKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| HMOTNOST | 28 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| HLOUBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 18 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Pohovka ELITE VELVET 2
Stojací lampa 200 cm Dekorhome
Stojací lampa 200 cm Dekorhome
Stříbrná
Dodání do 10 dnů
3 541 Kč
Černá / zlatá
Dodání do 10 dnů
3 395 Kč
Stojací stmívací LED lampa Dekorhome
Stojací stmívací LED lampa Dekorhome
Stříbrná
Dodání do 10 dnů
3 563 Kč
Mosaz
Dodání do 10 dnů
3 325 Kč












Zboží ihned, platba za 14 dní