- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo látka / ocel Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto křeslo je ideální k odpoledním rozprávkám, četbě, sledování televize nebo příjemnému odpočinku. Jeho jednoduchý moderní design krásně zapadne do každého obývacího pokoje.
Křeslo je čalouněné kvalitní látkou, která se jen tak nepoškodí, a polstrované měkkou pěnou pro maximální pohodlí.
Bytelný dřevěný rám a vysoce kvalitní ocelové nohy zaručují stabilitu a dlouhou životnost křesla. Velmi snadná montáž.
Barva:
modrá / černá
světle šedá / černá
tmavě šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
látka 100% polyester / dřevěný rám a lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 74 cm
hloubka: 81 cm
výška: 82 cm
šířka sedu: 55 cm
hloubka sedu: 55 cm
výška sedu: 42 cm
výška područek od země: 52 cm
Hmotnost:
17,2 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 74 cm |
| HLOUBKA | 81 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOST | 17,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 55 cm |
| HLOUBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.












Zboží ihned, platba za 14 dní