- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo SANTI
Křeslo SANTI
Telefonická objednávka
Designové křeslo SANTI v art-deco stylu vás okouzlí na první pohled.
Křeslo je čalouněné sametovou látkou Velvet v barevných variantách: zelená a šedá. Stojí na čtyřech chromových nohách ve zlaté barvě. Křeslo se pyšní silným sedákem, čalouněnými područkami a zádová opěrka je obohacena o dekorativní knoflíky.
Barva:
zelená / zlatá
šedá / zlatá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka Velvet / chrom
Rozměry:
šířka: 74 cm
hloubka: 74 cm
výška: 88 cm
výška sedu: 45 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Moderní |
| ŠÍŘKA | 74 cm |
| HLOUBKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
















Zboží ihned, platba za 14 dní