- Domů
- Kuchyňský vozík HELGA
Kuchyňský vozík HELGA
Telefonická objednávka
Kuchyňský pult HELGA vám poskytne dostatek pracovního i odkládacího prostoru. V případě, že ho nepotřebujete, snadno jej zasunete např. do volného prostoru při lednici nebo do spíže.
Kuchyňský pult je zároveň vozík, který se pohybuje na čtyřech kolečkách. Dvě z nich jsou s brzdou, snadno tak vozík zajistíte proti pohybu. Na konstrukci byla použita kvalitní MDF a kov.
Pod pracovní deskou najdete dva stejně velké šuplíky, které se otevírají pomocí úchytek. Úložný prostor sestává ze dvou kovových košíků, kovové police a spodní police z MDF.
Barva:
buk / stříbrná
Materiál:
MDF / kov
Rozměry:
šířka: 63 cm
hloubka: 36 cm
výška: 81 cm
Výška šuplíku: 7,8 cm
Výška odkládacího prostoru nad kovovou policí: 22 cm
Výška odkládacího prostoru pod kovovou policí: 34 cm
Hmotnost:
14,8 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Praktický |
| ŠÍŘKA | 63 cm |
| HLOUBKA | 36 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HMOTNOST | 14,8 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | Odkládací, Příruční, Servírovací |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 kolečka |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
| POČET POLIC | 2 |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Praktický |
| ŠÍŘKA | 63 cm |
| HLOUBKA | 36 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HMOTNOST | 14,8 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | Odkládací, Příruční, Servírovací |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 kolečka |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
| POČET POLIC | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Alternativní produkty8
Kuchyňský vozík nerezová ocel Dekorhome
Kuchyňský vozík nerezová ocel Dekorhome
87x45x83,5 cm (2 police) Dodání do 10 dnů 2 257 Kč 87x45x83,5 cm (3 police) Dodání do 10 dnů 2 580 Kč 107x55x125 cm (4 police) Dodání do 10 dnů 5 435 Kč 107x55x147 cm (5 polic) Dodání do 10 dnů 6 657 Kč 107x55x90 cm (2 police) Dodání do 10 dnů 2 829 Kč 107x55x90 cm (3 police) Dodání do 10 dnů 2 967 KčKuchyňský vozík s boxy nerezová ocel / plast Dekorhome
Kuchyňský vozík akáciové dřevo Dekorhome
Nápojový vozík plast Dekorhome
Nápojový vozík plast Dekorhome
Bílá
Není skladem
2 683 Kč
Zelená
Dodání do 10 dnů
2 674 Kč
Antracit
Není skladem
3 835 Kč





