- Domů
- Nábytek
- Předsíň
- Lavice a stoličky
- Lavice BURDA
Lavice BURDA
Telefonická objednávka
Designová lavice BURDA působí klasicky, ale propracované detaily ji povyšují na extra moderní kousek.
Jednoduché a přitom pevné nohy v černé barvě jsou stylový základ.
Sedací část je čalouněná látkou v několika barevných variantách.
Barva:
medově hnědá / černá
šedá / černá
šedobéžová / černá
starorůžová / černá
světle šedá / černá
lososová / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
látka / dřevo
Rozměry:
šířka: 100 cm
hloubka: 30 cm
výška: 56 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
7 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Rustikální, Moderní |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 56 cm |
| HMOTNOST | 7 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Rustikální, Moderní |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 56 cm |
| HMOTNOST | 7 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Sedací souprava rozkládací EVANGELIN
Sedací souprava rozkládací EVANGELIN
Pravá Dodání do 14 dnů 24 450 Kč Levá Dodání do 14 dnů 24 450 KčLenoška umělá kůže Dekorhome
Rozkládací jídelní stůl OLIVIA
Rozkládací jídelní stůl OLIVIA
Bílá
Není skladem
7 337 Kč
Ořech
Dodání 10-14 dnů
7 337 Kč
Krémová
Není skladem
8 459 Kč







































Zboží ihned, platba za 14 dní